fbpx

Můj příběh

Jmenuji se Petra Jelínková

Jsem fotografka a fotografii se věnuji profesionálně již od roku 2010. Má práce v tomto oboru mě přivedla k myšlence vytvořit jedinečný produkt, který bude uchovávat vaše osobní vzpomínky, vaše milované fotky, v originální hmatatelné podobě. Miluji dřevo, a proto jsem hledala spojení, které umožní mít fotku na tomto krásném materiálu. Tak začal pomalu vznikat projekt, na kterém opravdu intenzivně pracuji již od roku 2017, a to WOODENPHOTOBLOCKS. Jsem matkou dvou dětí a nezlomný idealista a optimista. Věřím, že skrz svoji práci dokážu dělat radost lidem, kteří pak tu radost často nevědomky vracejí mě svými nadšenými reakcemi, uznáním a spokojeností s výrobky Woodenphotoblocks.

Jako fotografka si také uvědomuji nutnost kvalitního vybavení každého ateliéru. Dobrý fotograf nepotřebuje mít tisíce rekvizit pro jednu fotku, velmi důležitá je ale jejich kvalita, nápad a provedení. Proto se také věnujeme výrobě a prodeji originálních kousků do fotografických ateliéru. U mnohých našich výrobků se jedná o skutečné originály a velmi nápadité kousky, které jinde nenajdete

Nápadité řešení pro vaše fotografie a vzpomínky

Poctivá ruční práce

Jedinečné zpracování vašich fotografií

Každý kousek je originální

Rádi s vámi najdeme řešení podle vašich představ

Co je Woodenphotoblock?

Woodenphotoblock je originální výrobek s vlastní duší. Jedná se o fotografie na dřevěných deskách, které mohou být skvělým dárkem pro vaše blízké, ale také jedinečnou příležitostí k uchování vašich vzpomínek. Woodenphotoblock je originální, osobitý, s vlastní duší.

Jak vypadá proces výroby?

Výroba každého photoblocku je souhrou poctivé ruční práce, kvalitních materiálů a lidského nadšení a lásky. Nejedná se o masovou výrobu. Už především proto, že trváme na individuálním přístupu ke každému klientovi a jeho fotografiím. Z každé fotky, z každé vzpomínky dokážeme vyrobit ten nejkrásnější doplněk do vašeho interiéru.

Z jakého materiálu photoblocky jsou?

K výrobě photoblocků používáme převážně březovou překližku. Jedná se o kvalitní materiál, který jsme zvolili kvůli jeho skvělým vlastnostem a také vzhledu. Protože nám skutečně záleží na každém detailu, takže i na hranách a zadní straně. Jedním z našich inovativních řešení bylo pohledové zbroušen hran, které přispívá k jemnějšímu vzhledu.

“Wooden Photoblocks
je i díky Vám celosvětovou značkou.”

Z jihovýchodní Moravy rozesíláme krásu a originalitu do celého světa.