Příběh Woodenphotoblocks s.r.o.

Jmenuji se Petra Jelínková

Jsem profesionální fotografka a ve svém oboru pracuji od roku 2010. Na základě dlouholetých zkušeností jsem vytvořila jedinečný produkt, který bude uchovávat vaše osobní vzpomínky, fotky vaší rodiny a přátel, v originální a hmatatelné podobě. Miluji dřevo, a proto jsem našla spojení, které zachová vaše vzpomínky na dlouhá léta, spojení dřeva s krásnou fotografií. Tak vznikl příběh “fotka na dřevo”který vyústil v roce 2017 v založení společnosti WOODENPHOTOBLOCKS s.r.o.

Jsem nezlomný optimista a věřím, že skrz svoji práci můžu dělat radost lidem, všem obdarovaným, které naše produkty potěší, ale i těm, kteří naše produkty dávají, jako krásný dárek svým blízkým. Naši zákazníci nám vše vrací svým uznáním a spokojeností s produkty Woodenphotoblocks a to je pro nás největší odměna.

Jako profesionální fotografka si také velmi dobře uvědomuji nutnost kvalitního vybavení každého fotoateliéru. Dobrý fotograf nepotřebuje mít velké množství rekvizit pro jednu fotku, velmi důležitá je jejich kvalita, originalita, variabilita a nápaditost. Proto se ve společnosti WOODENPHOTOBLOCKS s.r.o. věnujeme i výrobě a prodeji originálních foto rekvizit určené pro profesionální fotografy. Většina produktů, které nabízíme našim zákazníkům, jsou originální a velmi nápadité kousky, které jen tak jinde nenajdete.

Velmi si vážím důvěry našich zákazníků.

Petra Jelínková
Majitelka
WoodenPhotoblocks s.r.o.

Nápadité řešení pro vaše fotografie a vzpomínky

Poctivá ruční práce

Jedinečné zpracování vašich fotografií

Každý kousek je originální

Rádi s vámi najdeme řešení podle vašich představ

Co je Woodenphotoblock?

Woodenphotoblock je originální výrobek s vlastní duší. Jedná se o fotografie na dřevěných deskách, které mohou být skvělým dárkem pro vaše blízké, ale také jedinečnou příležitostí k uchování vašich vzpomínek. Woodenphotoblock je originální, osobitý, s vlastní duší.

Jak vypadá proces výroby?

Výroba každého photoblocku je souhrou poctivé ruční práce, kvalitních materiálů a lidského nadšení a lásky. Nejedná se o masovou výrobu. Už především proto, že trváme na individuálním přístupu ke každému klientovi a jeho fotografiím. Z každé fotky, z každé vzpomínky dokážeme vyrobit ten nejkrásnější doplněk do vašeho interiéru.

Z jakého materiálu photoblocky jsou?

K výrobě photoblocků používáme převážně březovou překližku. Jedná se o kvalitní materiál, který jsme zvolili kvůli jeho skvělým vlastnostem a také vzhledu. Protože nám skutečně záleží na každém detailu, takže i na hranách a zadní straně. Jedním z našich inovativních řešení bylo pohledové zbroušen hran, které přispívá k jemnějšímu vzhledu.

“Wooden Photoblocks
je i díky Vám celosvětovou značkou.”

Z jihovýchodní Moravy rozesíláme krásu a originalitu do celého světa.


MLM Diary